بهترین جاذبه های گردشگری کوالالامپور

در اینجا لیستی از ۱۰تا از بهترین جاذبه های گردشگری شهر آمده است. سلیقه و علایق افراد متفاوت است ، بنابراین ممکن است با همه جاذبه های برتر کوالالامپور در این لیست موافق نباشید.

آیا می خواهید بدانید بهترین جاذبه های KL چیست؟ شاید شما تازه وارد کوالالامپور شده اید یا فقط برای یک دیدار کوتاه اینجا هستید؟ محبوب ترین کارها و مکان های دیدنی چیست؟

۱. برج های دوقلوی پتروناس/KLCC

این ساختمان چشمگیر احتمالاً مشهورترین دیدنی مالزی بود ، بلندترین ساختمان جهان با ارتفاع ۴۵۲ متر بود. برای بازدید از پل آسمان می توانید برای تهیه بلیط صف بگیرید اما واقعاً نیازی به آن ندارید – بهترین مکان برای تحسین ساخت و ساز در سطح زمین از نقطه ای در پارک مجاور معروف به KLCC است. سفر به برج های دوقلو می تواند شامل بازدید از مرکز خرید غول پیکر (Suria KLCC) در پای برج ها ، موزه پتروساین ، آکواریا (اقیانوسیه چشمگیر) یا حتی کنسرت در ارکستر فیلارمونیک مالزی باشد.

۲. منارا کوالالامپور – برج KL

یکی دیگر از سازه های عظیم برج KL است که ۴۲۱ متر ارتفاع دارد و یکی از بلندترین برج های جهان است. ارتفاع آن از سطح دریا بر فراز تپه ای کوچک ساخته شده است و ارتفاع آن از سطح دریا ۵۱۵ متر است و می توانید از مناظر دیدنی و رستوران گردان آن بهترین منظره KL و مناطق اطراف را دریافت کنید.

در پایین برج بوکیت ناناس ، منطقه ای باقی مانده از جنگل های بارانی در قلب شهر قرار دارد که برای کاوش باز است.

۳.میدان مرکدا

ساختمان سلطان عبدالصمد با گنبد مسی در میدان Merdeka در قلب شهر احتمالاً شناخته شده ترین نقطه عطف کوالالامپور است. این مکان به همراه ساختمانهای میراث مجاور آن یکی از جاذبه های گردشگری پایتخت است.

به صفحه مسیر پیاده روی من در کوالالامپور نگاه کنید تا یک برنامه سفر پیشنهادی را پوشش دهم که نکات برجسته اصلی این منطقه را پوشش می دهد.

۴. ایستگاه راه آهن کوالالامپور

یک نقطه عطف تاریخی معروف ، ایستگاه راه آهن قدیمی کوالالامپور است که در سال ۱۹۱۰ به سبک معماری انگلو مغول ساخته شده و توسط AB Hubback طراحی شده است که معمار بسیاری از ساختمانهای معروف دیگر در مالزی نیز بوده است.

علاقه مندان به راه آهن و دوستداران میراث از ساختمان ایستگاهی که دارای یک موزه متوسط ​​راه آهن است قدردانی خواهند کرد.

۵. باغ های دریاچه کوالالامپور

این ریه سبز در قلب شهر شامل بسیاری از جاذبه های برتر کوالالامپور مانند توگو نگارا ، پارک پرندگان محبوب کوالالامپور ، باغ های همجوار Orchid & Hibiscus ، پارک پروانه کوالالامپور و برخی از موزه های برتر کوالالامپور مانند موزه های عالی است. موزه هنرهای اسلامی و موزه جذاب پلیس سلطنتی مالزی.

۶. خیابان گلبرگ و بازار مرکزی

در قلب شلوغ کوالالامپور ، منطقه به اصطلاح محله چینی ها شامل خیابان پتالینگ ، معروف به بازار خیابانی ، معابد ، رستوران ها و مغازه های درمان گیاهی است. برای پیاده روی پیشنهادی به تور پیاده روی محله چینی ها نگاه کنید. در نزدیکی بازار مرکزی قرار دارد ، یک ساختمان میراثی که در آن می توانید مجموعه گسترده ای از صنایع دستی مالزی ، کنده کاری روی چوب ، باتیک ، ظروف سفالی ، آثار هنری و سایر هدایا و سوغات را بیابید. در اینجا رستوران های محبوب نیز وجود دارد. در پیوست بازار مرکزی ، حتماً از موزه هنرهای هنری گالری Art House برای مجموعه ای عالی از هنرهای قبیله ای از بورنئو دیدن کنید.

۷. پیاده روی بینتانگ

Shopaholics باید در این منطقه خرید اصلی که شامل بسیاری از محبوب ترین مراکز خرید کوالالامپور و تعداد زیادی غذای انتخابی است ، رضایت داشته باشد. Pavilion Mall یکی از مراکز خرید برتر و بازار بالا است. همچنین دارای یکی از بهترین فودکورت های کشور است. انتهای دیگر Bintang Walk بازار کمی دارد اما خیابان های فرعی مانند Changkat Bukit Bintang و Jalan Alor برای غذا ، نوشیدنی و سرگرمی عصرها ارزش بازدید دارند.

۸. معبد تین هو

این معبد بزرگ و تزئین شده با تزئینات زیبا به الهه تین هو (تیان هو) اختصاص داده شده است و مکانی بسیار محبوب برای بازدید در میان جامعه محلی چین به ویژه در تعطیلات و جشنواره های مذهبی است.

۹. موزه سلطنتی – قصر ملی

محل اقامت رسمی سابق پادشاه و ملکه مالزی اکنون به موزه ای تبدیل شده است که بازدیدکنندگان می توانند از اتاقهای پذیرایی رسمی و آپارتمان های خصوصی خانواده سلطنتی دیدن کنند. در اینجا دیگر هیچ تغییری در نگهبان (که در خارج از قصر جدید انجام می شود) وجود ندارد ، اما این موزه همچنان یکی از جاذبه های برتر کوالالامپور است.

۱۰. غارهای باتو

این یکی از موارد مورد علاقه شخصی من است. این معبد غار عظیمی در حومه شمالی شهر است. برای دیدن پله های زیاد برای دیدن غار اصلی آماده باشید. قطعاً یکی از برترین جاذبه های کوالالامپور است.

۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آسیااروپاآفریقاآمریکا